NEDEN SMARTPLN

NEDEN SMARTPLN?

Üretim hattınızın tüm iş istasyonu ve makine parkurlarını, makine, personel ve iş emri bazında anlık olarak ve online takip edilebilirsiniz.

Üretim reçeteleri oluşturabilir, kaynak planlaması yapabilir, Hammadde ve ürün stok takibi yapabilirsiniz.

Kusursuz maliye hesaplaması yapabilir ve Maliyete etki eden tüm kalemleri gerçek veriler ile izleyebilirsiniz.

Elde edilen tüm verileri, sınırsız ve esnek raporlama aracı ile geriye dönük olarak alabilirsiniz. Sipariş, ürün, iş istasyonu, iş merkezi, makine ve personelinizin tam izlenebilirliğini sağlayabilirsiniz.

Planlı duruş takvimi ve gerçek zamanlı veriler sayesinde üretim planlamanızı doğru ve sağlıklı yapabilirsiniz.

Makine parkuru, İş istasyonu, makine ve personel bazında kapasite ve verimlilik raporlarınızı detaylı olarak sistemden alabilirsiniz.

Tüm personelinizle iletişim halinde olur ekip çalışmasını mükemmel bir şekilde koordine edebilirsiniz.

SMARTPLN ünitelerinin dokunmatik ekranlarını kullanarak, üretim hattındaki personeliniz minimum iş yükü ile çok kolay ve çok kısa sürede veri girişi sağlayabilir.

SMARTPLNN'nın online yapısı sayesinde dünyanın herhangi bir yerinden sistemi kullanabilir ve işletmenizi anlık olarak izleyebilirsiniz.

SMARTPLN nın sağlıklı ve kusursuz veri toplama özeliği sayesinde veriler ile sağlıklı istatistiki bilgilere ulaşıp, stratejik kararlar alabilir, üretiminize yön verebilirsiniz.

SMS Uyarı Servisi ile anında uyarı alabilir ve zamanında sisteme müdahale edebilirsiniz.

SMARTPLN sayesinde kolay kullanıma sahip ERP sistemine sahip olursunuz veya Bağımsız ya da kullanmış olduğunuz ERP sistemi ile entegre çalışabilirsiniz.

Dijital Yaşam Yazılım teknolojileri sayesinde İşletmenize özel taleplerinizi SMARTPLN a entegre edilebilir ve size özel geliştirilebilir. Tam da istediğinize göre bir sistem elde edebilirsiniz.

SMARTPLN tüm üstün özelliklerinin yanı sıra size sınırsız, kusursuz ve hızlı teknik desteği 7/24 sunar.